Organizator:

O targach

Podziel się

Smart Expo zadebiutują w kalendarzu targów organizowanych przez Nowy Adres, w połączeniu z jesienną edycją warszawskich Targów i Mieszkań

Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu 

Wydarzenie poświęcone jest narzędziom i rozwiązaniom szeroko pojętego smart home- idei, w której znaczna część urządzeń pracuje w sposób zintegrowany i inteligentny, bez nieustającej i bezpośredniej ingerencji użytkowników. Sprzęty współdziałają ze sobą, tworząc nowoczesny i funkcjonalny charakter wnętrz. Nowoczesny dom to dom inteligentny!

Do udziału w targach zapraszamy producentów i dystrybutorów m.in.: instalacji, systemów sterowania, systemów oświetlenia, monitoringu, systemów alarmowych, fotowoltaiki, multiroomów, inteligentnych sprzętów agd, systemów pogodowych, systemów ogrodowych i innych. 

Co znajdziesz na Smart Expo?

Wszystko, o czym każdy miłośnik nowych technologii może zamarzyć:

Smart Home: Najnowsze trendy w dziedzinie inteligentnych domów. Wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu inteligentnego oświetlenia, systemów zarządzania energią, automatyki okiennej i drzwiowej, agd oraz zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

Inteligentny Ogród: Dowiesz się, jak technologia może przekształcić ogrody w prawdziwe rajskie oazy. Poznasz inteligentne systemy nawadniania, aplikacje do zarządzania uprawą roślinności, urządzenia monitorujące stan gleby oraz rozwiązania do kontroli klimatu w szklarniach.

Smart Expo wspólnie z Targami Mieszkań i Domów

W czasie tegorocznej, jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów w Warszawie, odbywających się wspólnie z Targami Nieruchomości Inwestycyjnych INRE, zwiedzający będą mieli możliwość odwiedzenia strefy Smart Expo. Targi Mieszkań i Domów oraz INRE, to spotkania branży nieruchomości oraz branż pokrewnych, które w połączeniu z Targami Smart Expo tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Tego po prostu nie możesz przegapić! 

 

Targi Mieszkań i Domów Targi Nieruchomości Inwestycyjnych