Organizator:

Zapraszamy na Targi Smart Expo już 12 i 13 października

Podziel się

Jest nam miło poinformować, że Targi Smart Expo odbędą się jesienią, wspólnie z warszawską edycją Targów Mieszkań i Domów oraz Targami Nieruchomości Inwestycyjnych.

12 i 13 października zapraszamy wszystkich miłośników nowoczesnych technologii na wyjątkowe wydarzenie, jakim są Targi Smart Expo! Targi poświęcone inteligentnym rozwiązaniom dla domu i ogrodu odbędą się w Warszawie, wspólnie z Targami Mieszkań i domów oraz Targami INRE.

Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu entuzjastów najnowszych rozwiązań technologii smart home, specjalistów branży oraz wystawców prezentujących innowacyjne produkty, które mogą zrewolucjonizować nasze domy i ogrody, czyniąc nasze codzienne życie bardziej komfortowym i bezpiecznym.

 

 

W trakcie Targów odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów. Smart Expo, to doskonała okazja, by zdobyć cenną wiedzę, wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać kontakty z liderami branży smart home.

Nie przegap tej wyjątkowe okazji i spotkaj się nami podczas Smart Expo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami - zarówno entuzjastów, jak i sceptyków, do udziału w Targach. Na wszystkich czekać będą inspirujące spotkania i odkrywanie innowacji, które już dziś kształtują przyszłość naszych domów i ogrodów.

Zapraszamy na Targi!