Organizator:

Trzy imprezy w jednym miejscu!

Podziel się

Smart Expo - Targi Mieszkań i Domów - Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE

Mamy przyjemność ogłosić, że w czasie trwania wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów 2024, zwiedzający będą mieli możliwość odwiedzenia strefy Smart Expo w aż pięciu lokalizacjach: w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie. Natomiast w Poznaniu odbędą się jednocześnie dwa wydarzenia Targi Mieszkań i Domów oraz Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE

TMiD to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą lub inwestycjami w nieruchomości. W ciągu tych dni będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porozmawiać z ekspertami, zapoznać się z różnorodną ofertą nieruchomości oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych.

INRE to idealna możliwość do nawiązania kontaktów biznesowych. Zwiedzający mogą spotkać deweloperów, agencje nieruchomości, doradców finansowych i innych profesjonalistów z branży, co może otworzyć nowe perspektywy i możliwości współpracy, które mogą pomóc w podejmowaniu przemyślanych decyzji inwestycyjnych. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego dzielenia się pasją do rynku nieruchomości! 

 

 

Targi Mieszkań i Domów Targi Nieruchomości Inwestycyjnych