Organizator:

Smart Expo

Podziel się

Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu!

Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu 

Targi poświęcone będą narzędziom i rozwiązaniom szeroko pojętego smart home, idei w której znaczna część urządzeń pracuje w sposób automatyczny, bez ingerencji użytkowników. Sprzęty współdziałają ze sobą, tworząc nowoczesny i funkcjonalny charakter wnętrz. Do udziału zapraszamy producentów i dystrybutorów m.in.: instalacji, systemów sterowania, systemów oświetlenia, monitoringu, systemów alarmowych, fotowoltaiki, multiroomów, inteligentnych sprzętów agd, systemów pogodowych, systemów ogrodowych i innych. 

Co znajdę na Smart Expo?

Wszystko, o czym każdy miłośnik nowych technologii może tylko zamarzyć:

  • Smart Home: Odkryjcie najnowsze trendy w dziedzinie inteligentnych domów. Wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu inteligentnego oświetlenia, systemów zarządzania energią, automatyki okiennej i drzwiowej, oraz zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.
  • Inteligentny Ogród: Dowiedzcie się, jak technologia może przekształcić wasze ogrody w prawdziwe rajskie oazy. Poznajcie inteligentne systemy nawadniania, aplikacje do zarządzania roślinnością, urządzenia monitorujące stan gleby oraz rozwiązania do kontroli klimatu w szklarniach.

Sektor Smart Expo 

W czasie trwania wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów 2024, zwiedzający będą mieli możliwość odwiedzenia strefy Smart Expo w aż pięciu lokalizacjach: w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie. Natomiast w Poznaniu odbędą się jednocześnie dwa wydarzenia Targi Mieszkań i Domów oraz Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. To najlepsze wydarzenia związane z nieruchomościami, inwestowaniem, domem i ogrodem. Tego po prostu nie możesz przegapić! 

Targi Mieszkań i Domów Targi Nieruchomości Inwestycyjnych