Organizator:

Legrand Polska Sp. z o.o. wystawcą podczas jesiennej edycji Smart Expo 2024

Podziel się

Smart Home według Legrand – jak to działa w praktyce?

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Minkels, Raritan, Netatmo gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.

Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. W Polsce produkty dostępne są za pośrednictwem sieci hurtowni elektrycznych oraz supermarketów.

Smart Home według Legrand – jak to działa w praktyce?

Centralną częścią systemu, która jest wymagana w każdym mieszkaniu lub domu, jest gniazdo Control z bramą sieciową między routerem, a elementami przewodowymi sieci. Element można zainstalować jako zastąpienie istniejącego gniazda o głębokości min. 40 mm.

Jeden moduł główny może kontrolować aż do 100 innych elementów. Ważne jest, aby zainstalować go blisko routera Wi-Fi (na produkcje umieszczony jest unikalny kod, który służy do synchronizacji z aplikacją Dom w Apple HomeKit). Specjalna dioda poinformuje nas o trybie pracy systemu i zakończeniu programowania.

Jak może wyglądać przykładowy scenariusz? Wystarczy stworzyć listę działań w aplikacji i wcisnąć jeden przycisk, aby jednym przyciskiem lub komendą głosową opuścić rolety i wyłączyć całkowicie oświetlenie. Inne możliwości? Łącznik główny „Wyjście/Powrót”, który można zamontować przy głównych drzwiach da możliwość włączenia wszystkich punktów oświetlenia i podniesienia rolet zewnętrznych jednym gestem.

Smart Home Legrand Netatmo to kompletne i łatwe w montażu rozwiązania dla inteligentnego domu, które znacząco poprawią komfort mieszkania i wprowadzą domowników w erę przyszłości.

Więcej o rozwiązaniach Legrand dla inteligentnego domu, można znaleźć na stronie naszego wystawcy >>> KLIK >>> 

Zapraszamy na targi Smart Expo, już 12 i 13 października, na stoisko Legrand Polska.