Organizator:

Keemple Polska

Podziel się

Zapraszamy na stoisko C9!

W Keemple Polska zajmujemy się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań Smart Home do polskich domów od 2015 roku. Naszym głównym celem jest stworzenie łatwego w obsłudze systemu Smart Home, który poprawia bezpieczeństwo i komfort w domach naszych Klientów. Dom jest miejscem, gdzie każdy z nas spędza czas z najbliższymi, dążąc do spokoju i harmonii wspólnego życia. Dlatego nasze urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane, aby wspierać te wartości i pomagać w minimalizowaniu niepotrzebnych zmartwień.

Wartością dodaną są nie tylko funkcjonalność i przemyślana estetyka naszych produktów, lecz również komunikacja z Klientem. Dla naszych Użytkowników udostępniamy profesjonalne wsparcie techniczne i materiały edukacyjne w różnych formach oraz zapewniamy możliwość kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Jesteśmy zawsze gotowi na pytania i nowe wyzwania!

Szczególną popularnością cieszą się nasze gotowe zestawy Smart Home Keemple, które idealne są na początek przygody z inteligentnym domem. Wciąż jednak dają one maksymalną elastyczność i opcję dostosowania urządzeń do indywidualnych potrzeb, ponieważ możemy łatwo rozbudować je o kolejne elementy w przyszłości. W trakcie targów będziemy promować nasze trzy warianty gotowych zestawów, na które odwiedzający nasze stoisko otrzymają rabat – 200 zł.